089/36 45 31 info@kena.be

Heuvelsven, de ideale plek voor een tweede thuis

 Contacteer ons

Hieronder vind je de contactgegevens van ons domein en ons secretariaat.
Heb je een vraag, een opmerking of een suggestie? Aarzel dan zeker niet om contact met ons op te nemen!

 

Secretariaat en vakantieadres

JVC Heuvelsven
Heuvelsven 1
3650 Dilsen-Stokkem

Telefoonnr: 089/36 45 31

E-mailadres: info@kena.be

Rekeningnr: BE24 3630 0470 4338

Hoe kan je ons contacteren?

  • het formulier hieronder invullen
  • een mailtje sturen naar info@kena.be
  • 24/24u telefoneren en een boodschap achterlaten (met duidelijke vermelding van uw naam en nummer)
  • een brief sturen

Tussen 09u00 en 12u00 op maandag en donderdag is er iemand aanwezig op het secretariaat.

Heuvelsven als ideale kamplocatie

Heuvelsven

Ons bestuur

Benieuwd wie de dagdagelijkse werking van Kena op zich neemt?
Leer dan hier onze bestuursleden kennen!

Voor rechtstreekse vragen voor één van de werkgroepen, stuur gerust een mailtje.

 

 

Voorzitter

Voorzitter

Liselotte Tersago

voorzitter@kena.be

De kapitein gidst haar stuurmannen.

Initiatieven & vrijwilligersbeleid

Initiatieven & vrijwilligersbeleid

Veerle Van Brabant

initiatieven@kena.be

Er is altijd tijd voor groepsbevorderende activiteiten.

Materiaal

Materiaal

Emilie Poelmans

materiaal@kena.be

Voorziet al wat nodig is om een TOP-kamp te beleven.

Secretariaat & informatisering

Secretariaat & informatisering

Jessie Van Dooren

secretariaat@kena.be

Alle administratieve krachten gebundeld in één.

Kadervorming

Kadervorming

Saan Van Elsen

kadervorming@kena.be

Vult de paasvakantie met interessante vormingen.

Promotie

Promotie

Joke Van Dooren

promo@kena.be

Maakt Kena bekend en bemind op alle mogelijke manieren.

Financiën

Financiën

Eline Vollens

financien@kena.be

Houdt Kena ook financieel gezond.

Kampleiders

Kampleiders

Hans Jacobs

kampleiders@kena.be

Steun en toeverlaat voor kampverantwoordelijken.

Publicaties

Publicaties

Julie Van Dooren

publicaties@kena.be

Kenavensters, zangboekjes, onze website… heel Kena wordt hier in een visueel jasje gegoten!

 Iets niet gevonden? Vind dan hier de antwoorden op de meest gestelde vragen.

 

Handige links