Contact

Heb je een vraag, een opmerking of een suggestie? Aarzel dan zeker niet om contact met ons op te nemen!

Secretariaat en vakantieadres

JVC Heuvelsven
Heuvelsven 1, 3650 Dilsen-Stokkem
089/36 45 31
info@kena.be

Rekeningnr.: BE24 3630 0470 4338

Maandag en donderdag tussen 09u00 en 12u00 is er steeds iemand aanwezig op het secretariaat. U kan ook steeds bellen en een boodschap achterlaten met duidelijke vermelding van uw naam en nummer.

Heuvelsven

Ons bestuur

Benieuwd wie de dagdagelijkse werking van Kena op zich neemt? Leer dan hier onze bestuursleden en secretariaatsmedewerker kennen!
Voor rechtstreekse vragen voor één van de werkgroepen, stuur gerust een mailtje.

Voorzitster

Voorzitster

Liselotte Tersago

voorzitter@kena.be

De kapitein gidst haar stuurmannen.

Secretaris

Secretaris

Jessie Van Dooren

secretariaat@kena.be

Alle administratieve krachten gebundeld in één.

Penningmeester

Penningmeester

Jochem Machiels

financien@kena.be

Houdt Kena ook financieel gezond.

Secretariaatsmedewerker

Secretariaatsmedewerker

Rina Zentjens

info@kena.be

Beantwoord al uw praktische en administratieve vragen.

Kampleiders

Kampleiders

Hans Jacobs

kampleiders@kena.be

Steun en toeverlaat voor kampverantwoordelijken.

Kadervorming

Kadervorming

Saan Van Elsen

kadervorming@kena.be

Vult de paasvakantie met interessante vormingen.

Materiaal

Materiaal

Greet Jacobs

materiaal@kena.be

Voorziet al wat nodig is om een TOP-kamp te beleven.

Promo

Promo

Julie Van Dooren

promo@kena.be

Maakt Kena bekend en bemind op alle mogelijke manieren (online & offline communicatie).

Initiatieven & vrijwilligersbeleid

Initiatieven & vrijwilligersbeleid

Joke Van Dooren

initiatieven@kena.be

Er is altijd tijd voor groepsbevorderende activiteiten.

Samenwerkingen

Samenwerkingen

Joris Van Camp

samenwerkingen@kena.be

Onderhoud de belangrijke relatie met onze partners & gaat op zoek naar nieuwe, interessante samenwerkingen.

Het antwoord op je vraag nog niet gevonden?

MEEST GESTELDE VRAGEN