fbpx

Contact

Heb je een vraag, een opmerking of een suggestie? Aarzel dan zeker niet om contact met ons op te nemen!

Secretariaat en kamplocatie

JVC Heuvelsven
Heuvelsven 2, 3650 Dilsen-Stokkem
klik om Google Maps te openen
089/36 45 31
info@kena.be

Rekeningnr.: BE24 3630 0470 4338

Ons secretariaat is elke werkdag bereikbaar tussen 09u00 en 12u00, uitgezonderd op woensdag. Je kan ook steeds een boodschap achterlaten op ons antwoordapparaat met duidelijke vermelding van uw naam en nummer.

Kena vzw
4.9
powered by Facebook
js_loader

Het antwoord op je vraag nog niet gevonden?

Ons bestuur

Benieuwd wie de dagdagelijkse werking van Kena op zich neemt? Leer dan hier onze bestuursleden en secretariaatsmedewerker kennen! Stuur gerust een mailtje naar één van de werkgroepen voor specifieke vragen.

Voorzitter & Kadervorming

Voorzitter & Kadervorming

Joke Van Dooren

kadervorming@kena.be
voorzitter@kena.be

Vult de paasvakantie met interessante vormingen.

Penningmeester

Penningmeester

Andries Tjalma

financien@kena.be

Houdt Kena ook financieel gezond.

 

Secretariaat

Secretariaat

Emilie Dierckx

secretariaat@kena.be

Verslaggever van dienst, houdt het reilen en zeilen van de administratie in het oog.

Secretariaatsmedewerker

Secretariaatsmedewerker

Jessie Van Dooren

info@kena.be

Onze ondersteunende kracht biedt een antwoord op al uw vragen.

Initiatieven

Initiatieven

Selena Bataire

initiatieven@kena.be

Organiseert leuke en leerrijke activiteiten voor onze achterban.

Materiaal

Materiaal

Stinus Morlion

materiaal@kena.be

Voorziet al wat nodig is om een TOP-kamp te beleven.

Kampleiders

Kampleiders

Leen Van Looveren

kampleiders@kena.be

Steun en toeverlaat voor kampverantwoordelijken.

Samenwerkingen

Samenwerkingen

Myrthe Vermeiren

samenwerkingen@kena.be

Gaat op zoek naar de ideale partners en samenwerkingen voor onze organisatie.

Promo & Publicaties

Promo & Publicaties

Julie Van Dooren

promo@kena.be

Maakt Kena bekend en bemind aan de hand van allerlei online en offline kanalen.

Information Technology

Information Technology

Enrique Bataire

it@kena.be

Optimaliseert en beheert onze online database en werksystemen.

Kennisoverdracht

Kennisoverdracht

Jochem Machiels

Overdracht kennis en ondersteuning van Werkgroep Financiën en IT 

Pedagogisch medewerker

Pedagogisch medewerker

Veerle Van Brabant

veerle@kena.be

Zet zich actief in om onze missie waar te maken en creëert herkenbaarheid door te netwerken.

API – Aanspreekpunt Integriteit

Een Aanspreekpersoon Integriteit (API) is een laagdrempelig aanspreekpunt bij wie zowel deelnemers, begeleiders als andere betrokkenen terechtkunnen met een vraag, vermoeden of klacht over (seksueel) grensoverschrijdend gedrag of lichamelijke en seksuele integriteit.

Annelies is binnen Kena de aanspreekpersoon Integriteit (API). Je kan haar contacteren via api@kena.be. Je ontvangt reactie binnen de 24h en ze behandelt jouw melding in alle vertrouwen.

Meer info over onze API-werking: via deze link

Aanspreekpunt Integriteit (API)

Aanspreekpunt Integriteit (API)

Annelies Jacobs

Partners