Contact

Heb je een vraag, een opmerking of een suggestie? Aarzel dan zeker niet om contact met ons op te nemen!

12 + 12 =

Secretariaat en vakantieadres

JVC Heuvelsven
Heuvelsven 1, 3650 Dilsen-Stokkem
klik om Google Maps te openen
089/36 45 31
info@kena.be

Rekeningnr.: BE24 3630 0470 4338

Maandag en donderdag tussen 09u00 en 12u00 is er steeds iemand aanwezig op het secretariaat. U kan ook steeds bellen en een boodschap achterlaten met duidelijke vermelding van uw naam en nummer.

Het antwoord op je vraag nog niet gevonden?

Ons bestuur

Benieuwd wie de dagdagelijkse werking van Kena op zich neemt? Leer dan hier onze bestuursleden en secretariaatsmedewerker kennen! Stuur gerust een mailtje naar één van de werkgroepen voor specifieke vragen.

Voorzitter

Voorzitter

Jochem Machiels

voorzitter@kena.be

De kapitein gidst zijn stuurmannen.

 

Secretaris

Secretaris

Indra Minne

secretariaat@kena.be

Alle administratieve krachten gebundeld in één.

Penningmeester

Penningmeester

Michiel Dierckx

financien@kena.be

Houdt Kena ook financieel gezond.

 

Secretariaatsmedewerker

Secretariaatsmedewerker

Rina Zentjens

info@kena.be

Beantwoordt al uw praktische en administratieve vragen.

Kampleiders

Kampleiders

Fien Goossens

kampleiders@kena.be

Steun en toeverlaat voor kampverantwoordelijken.

Kadervorming

Kadervorming

Saan Van Elsen

kadervorming@kena.be

Vult de paasvakantie met interessante vormingen.

Materiaal & IT

Materiaal & IT

Benjamin Gys

materiaal@kena.be

Voorziet al wat nodig is om een TOP-kamp te beleven.

Promo & Publicaties

Promo & Publicaties

Andreas Timmerman

promo@kena.be

Maakt Kena bekend en bemind aan de hand van allerlei online & offline kanalen.

Initiatieven & vrijwilligersbeleid

Initiatieven & vrijwilligersbeleid

Lars Jacobs

initiatieven@kena.be

Er is altijd tijd voor groepsbevorderende activiteiten.

Samenwerkingen

Samenwerkingen

Joke Van Dooren

samenwerkingen@kena.be

Onderhoudt de belangrijke relatie met onze partners & gaat op zoek naar nieuwe, interessante samenwerkingen.

Partners