fbpx

Contact

Heb je een vraag, een opmerking of een suggestie? Aarzel dan zeker niet om contact met ons op te nemen!

5 + 6 =

Secretariaat en kamplocatie

JVC Heuvelsven
Heuvelsven 2, 3650 Dilsen-Stokkem
klik om Google Maps te openen
089/36 45 31
info@kena.be

Rekeningnr.: BE24 3630 0470 4338

Maandag en donderdag tussen 09u00 en 12u00 is er steeds iemand aanwezig op het secretariaat. U kan ook steeds bellen en een boodschap achterlaten met duidelijke vermelding van uw naam en nummer.

Google beoordeling
4.9
Kena vzw
4.9
aangedreven door Facebook

Het antwoord op je vraag nog niet gevonden?

Ons bestuur

Benieuwd wie de dagdagelijkse werking van Kena op zich neemt? Leer dan hier onze bestuursleden en secretariaatsmedewerker kennen! Stuur gerust een mailtje naar één van de werkgroepen voor specifieke vragen.

Voorzitter

Voorzitter

Jochem Machiels

voorzitter@kena.be

De kapitein gidst zijn stuurmannen.

 

Initiatieven & Samenwerkingen

Initiatieven & Samenwerkingen

Joke Van Dooren

samenwerkingen@kena.be

Gaat op zoek naar de ideale partners en samenwerkingen voor onze organisatie.

Pedagogisch Medewerker

Pedagogisch Medewerker

Wouter Driesen

info@kena.be
wouter@kena.be

Onze ondersteunende kracht biedt een antwoord op al uw vragen.

Secretariaat

Secretariaat

Emilie Dierckx

secretariaat@kena.be

Verslaggever van dienst, houdt het reilen en zeilen van de administratie in het oog.

Penningmeester

Penningmeester

Michiel Dierckx

financien@kena.be

Houdt Kena ook financieel gezond.

 

Kadervorming

Kadervorming

Saan Van Elsen

kadervorming@kena.be

Vult de paasvakantie met interessante vormingen.

Kampleiders

Kampleiders

Lars Jacobs

kampleiders@kena.be

Steun en toeverlaat voor kampverantwoordelijken.

Publicaties

Publicaties

Andreas Timmerman

publicaties@kena.be

Verzorgt al het moois dat bij Kena gepubliceerd wordt

Materiaal & IT

Materiaal & IT

Benjamin Gys

materiaal@kena.be

Voorziet al wat nodig is om een TOP-kamp te beleven.

Promo

Promo

Anne Seliaerts

promo@kena.be

Maakt Kena bekend en bemind aan de hand van allerlei online en offline kanalen.

API – Aanspreekpunt Integriteit

 Een Aanspreekpersoon Integriteit (API) is een laagdrempelig aanspreekpunt bij wie zowel deelnemers, begeleiders als andere betrokkenen terechtkunnen met een vraag, vermoeden of klacht over (seksueel) grensoverschrijdend gedrag of lichamelijke en seksuele integriteit.

Annelies is binnen Kena de aanspreekpersoon Integriteit (API). Je kan haar contacteren via api@kena.be (reactie binnen de 24h) en behandelt jouw melding in alle vertrouwen.

Meer info over onze API-werking: via deze link

Aanspreekpunt Integriteit (API)

Aanspreekpunt Integriteit (API)

Annelies Jacobs

Partners